• Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli września do południa po Mszy św. z godz. 800 i 1000 adoracja Najśw. Sakramentu.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
    - w czwartek (8.09) – Święto Narodzenia NMP;
    - w piątek (09.09) – wspomnienie bł. Anieli Salawy.
  • Zapraszam chłopców chętnych do służenia przy ołtarzu jako ministrantów, którzy chcieli by włączyć się do tej posługi w naszej wspólnocie parafialnej. Spotkanie kandydatów wraz z ich rodzicami będzie w sobotę o 1000 w kościele.
  • Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza rodziny na XXX Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona w przyszłą niedzielę 11 września. Rozpoczęcie Drogą Krzyżową od kaplicy „u Piłata”. Gorąco zachęcam całe rodziny do wzięcia udziału w tej modlitwie rodzin.
  • Dziękuję za ofiarę na kościół rodzinom z rejonu „Koszary” oraz za posprzątanie naszej świątyni – było 11 osób z 9-ciu rodzin.

Po wczorajszych rozmowach z tymi parafianami sprzątający nasz kościół, zmieniliśmy kolejność i zasadność tego rejonu – od strony Sułkowic do „początku wsi od drogi bielskiej”. Koszary będą miały rejon I część I. Troskę o Kościół powierzamy kolejnemu pierwszemu rejonowi o nowym określeniu części II „Za Góra”.

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze, składamy najlepsze życzenia.

Niech Matka Boża Królowa Różańca Świętego otacza Was swoją opieką na drogach codzienności, a dobry Bóg obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.

Błogosławionej niedzieli i owocnego tygodnia.

Myśl

Nauka to część rzeczywistości, którą do tej pory odkrył człowiek. Wiara i nauka nie kolidują ze sobą, lecz się uzupełniają, ale aby to zobaczyć, trzeba mieć wiarę. | Petrus

113839
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 542