• Dzisiaj I Niedziela miesiąca, przed południem na Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

 • Kandydaci do Bierzmowania w tym tygodniu mają swoje spotkania formacyjne: młodzież z klasy siódmej w czwartek, z klasy ósmej w piątek, o tej samej porze o godz. 1800.

 • W przyszłą niedzielę (12.11) po Mszy św. z godz. 1000 w „Domu parafialnym” wręczenie nagród dla dzieci z  tegorocznych nabożeństw różańcowych.

 • Dziękuję za ofiarę na kościół rodzinom z rejonu IV „za Rzeka” cz. 3 oraz za posprzątanie naszej świątyni – na przyszły tydzień troskę o dobro naszej Parafii i kościoła powierzamy mieszkańcom rejonu V „od Stachuwki”.

 • Bardzo dziękuję naszym parafianom, za ich/wasze systematyczne wpłacanie ofiar składanych na konto parafialne celem kultu religijnego i na potrzeby parafii. To dzięki Wam można nam wspólnie małymi koczkami spłacać ten duży dług za gaz i prąd. Bóg zapłać: hojnego dawcę Bóg miłuje.

 • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  – w czwartek (9.11) – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  – w piątek (10.11) – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  – w sobotę (11.11) – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa – jest to nasze Narodowe Święto Niepodległości. Uroczyste obchody rozpoczną się Mszą św. o godz. 1000 w kościele parafialnym Najśw. Serca Pana Jezusa w Sułkowicach, po nich nastąpi złożenie kwiatów przed Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji w Sułkowicach, wręczenie Nagród Samorządowych oraz koncert Orkiestry Dętej.
  – w przyszłą niedzielę (12.11) – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

Wszystkim życzę dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Pan Bóg niech nam błogosławi.

 

Myśl

Wiecie jakie jest ulubione słowo w rozmowach z księdzem? "JA". Przez wszystkie przypadki. "Bo ja", "bo mi", "bo mnie", "bo o mnie", "bo dla mnie", "bo u mnie", "bo ze mną", "bo w moim domu". [...] Czy Ty widzisz Jezusa? | ks. Piotr Pawlukiewicz

113839
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 542