• Przeżywamy dziś w całym Kościele Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny. Będziemy się modlić za misjonarzy i ludy krajów misyjnych.
 • Nabożeństwa różańcowe jest odprawiane codziennie o godz. 1630, a w niedzielę o 1515.

  Bardzo serdecznie proszę rodziców, aby zachęcali swoje dzieci i młodzież do uczestnictwa w tym nabożeństwie, w ostatnim już tygodniu października.
 • W poniedziałek zapraszamy wraz z panią katechetką dzieci z klasy pierwszej i drugiej, we wtorek z klasy trzeciej i czwartej, w środę z klasy piątej i szóstej. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania: w czwartek klasę siódmą, a w piątek ósmą.

  Postarajmy się także, aby przynajmniej jeden raz cała rodzina wzięła udział w tym nabożeństwie.
 • W ubiegłą niedzielę do puszek w Dniu Papieskim na pomoc młodzieży wspieranej przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożyliśmy 556,00 zł. Kwota ta została przelana na konto Fundacji. Bóg zapłać!
 • Z kwesty Rodzice dla swej chorej córki z Leńcz uzbierali 3019 zł i 50 gr., za to wsparcie serdecznie dziękują. „Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg”.
 • Spowiedź codziennie 30 minut przed nabożeństwem różańcowym. Pamiętajmy: znicze zgasną, kwiaty zwiędną a modlitwa i Komunia Święta w intencji naszych zmarłych to nasza powinność i chrześcijański obowiązek.
 • W piątek liturgiczne Święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.
 • Dziękuję za ofiarę na kościół i kwiaty rodzinom z rejonu VIII – „Okolice kościoła” oraz za posprzątanie naszej świątyni – było sześć pań z pięciu domów. Na przyszły tydzień troskę o dobro naszej Parafii i kościoła powierzam mieszkańcom rejonu IX – Skotnica /proszę nie kupować już nowych kwiatów/. 
 • Serdecznie dziękuję młodej parze: Dominice Profic i Krzysztofowi Pałac za udekorowanie kwiatami naszego kościoła na ślub i na cały tydzień.
 • Polecam prasę katolicką: Gość Niedzielny, dla dzieci i młodzieży Mały Gość Niedzielny i Staś w miejscach wyznaczonych.

 • Ogłoszenie, o które zostaliśmy poproszeni:
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku przypomina i zaprasza na dzisiejszą akcję krwiodawstwa od godz. 900 do 1230.
 • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza dziś o godz.1600 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury na Inaugurację Roku Kulturalnego /wstęp wolny/
 • Burmistrz naszej Gminy informuje, że od jutra /24.10.2022/ wszyscy mieszkańcy mogą zgłaszać zapotrzebowanie na zakup węgla na preferencyjnych warunkach (rodzaj orzech/groszek). Zgłoszenia można dokonać osobiście lub telefonicznie, więcej informacji uzyskamy na stronie Urzędu Gminy Sułkowice lub w siedzibie Urzędu.

  Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w misji głoszenia Chrystusowej Ewangelii. Błogosławionej niedzieli i owocnego tygodnia.

Myśl

Ludzie nie widzą Boga, bo Mu nie ufają, ale zaledwie zaczniesz Mu ufać, będziesz Go widział | Sługa Boży ks. Dolindo Ruotolo

111934
Dzisiaj: 91
Wczoraj: 39
Ten miesiąc: 1,043