W tym tygodniu przeżywać będziemy:

• We wtorek (27.06) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

• W środę (28.06) – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa.

• W czwartek (29.06) – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Ofiary składane w tym będą przeznaczone na „świętopietrze” do dyspozycji Ojca św. To także dzień imienin naszego p.organisty Pawła, składamy mu najlepsze życzenia – wielu łask od Boga i opieki św. Patrona.

• W sobotę (1.07) – z racji I soboty miesiąca Msza św. o godz. 7:00 połączona z nabożeństwem różańcowym wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i modlitwy w intencji Ojczyzny.

• W najbliższą sobotę (1 lipca) wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy z Zawierzeniem się Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski, zakończenie Apelem Jasnogórskim. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii i kancelarii (cena wyjazdu 60 zł.). Wyjazd o godz. 12:00 przy parkingu Straży Pożarnej.

• Kancelaria parafialna w dni powszednie na czas wakacji w poniedziałki, środy i piątki będzie czynna po wieczornej Mszy św. przez 30 min, a w soboty zaraz po porannej Mszy św.

• Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. W ramach współpracy z parafią w Izdebniku od przyszłego poniedziałku przez cały lipiec Msze św. w naszym kościele w tygodniu będą odprawiane godzinę później: w poniedziałki, środy, piątki o 19:00, we wtorki, czwartki i soboty o 8:00. W sierpniu to przesuniecie będzie w tamtejszej parafii.

• Dziękuję za troskę o czystość naszego Kościoła i złożoną ofiarę rodzinom z rejonu XII „Dzioł. Na przyszły tydzień powierzamy tę powinność mieszkańcom rejonu XIII to znaczy Izdebnickiej części naszej parafii.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice, składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Maryi i swych Patronów na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli; słonecznych wakacji i dobrego odpoczynku.

 

Myśl

My do Pana Boga mamy często taką postawę: jeden pas bezpieczeństwa, drugi pas bezpieczeństwa, hełm, jedna poręcz, druga poręcz - "Jezu, ufam Tobie". | ks. Piotr Pawlukiewicz

113837
Dzisiaj: 27
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 540