• Dziś Niedziela Chrztu Pana Jezusa, kończy ona okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją kolędy śpiewać będziemy do drugiego lutego do święta Ofiarowania Pańskiego.
 • Dzisiaj po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nasza wspólna adoracja.
 • Od jutra rozpoczyna się okres zwykły, którego pierwsza część potrwa do wtorku przed Środą Popielcową.
 • Od poniedziałku do soboty w związku z odwiedzinami duszpasterskimi - kolędą - nie będzie Mszy św. wieczornych.
 • W okresie kolędowym możliwość załatwienia spraw kancelaryjnych będzie w dni powszednie po rannej Mszy św. z godz. 700.
 • Plan kolędy na najbliższy tydzień po południu od godz. 1400, a w sobotę od g. 900:
  - poniedziałek - PRZY KOŚCIELE;
  - wtorek – CENTRUM KOŚCIOŁA;
  - środa – POCZĄTEK WSI OD STRONY BIELSKIEJ cz.1;
  - czwartek – POCZĄTEK WSI OD STRONY BIELSKIEJ cz. 2;
  - piątek – CENTRUM PO STRONIE RZEKI;
  - sobota – IZDEBNIK „KOŁO MŁYNA i BRZEZINA”.
 • Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w gablocie i dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności.

  Jeżeli w tych rejonach naszej Parafii nie zostaliśmy ujęci w kolędowaniu - to bardzo proszę o kontakt telefoniczny i tym samym zaktualizowanie tych nowych domów, które się pojawiły zostały pominięte, a jednocześnie chcemy w tych odwiedzinach duszpasterskich uczestniczyć.

  Ofiary, w czasie kolędy tradycyjnie, możemy składać pani zakrystiance, stanowią one część jej wynagrodzenia, a nade wszystko naszego podziękowania za całoroczną posługę w tym kościele.
 • Za tydzień w niedzielę (14.01) zapraszamy dzieci wraz z rodzicami z klasy trzeciej w ramach ich przygotowania się do Pierwszej Komunii św., po Mszy św. z godz. 1000 adoracja przy żłóbku Pana Jezusa. 
 • W minionym tygodniu informowałem, iż organizowana jest tygodniowa pielgrzymka do Medziugorie i Chorwacji od 20 do 26 września 2024. Coraz bardziej zapełnia się autokar i jest jeszcze tylko kilka miejsc. Więcej informacji znajdziemy na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Aktualności – Pielgrzymki i wyjazdy.
 • Serdecznie dziękuję za troskę o czystość naszej świątyni i ofiarę złożoną na potrzeby parafii rodzin z rejonu XIII rejonu – „Izdebnik pod Brzezina”. Na przyszły tydzień kościół powierzamy kolejnym dobrym i uczynnym parafian nowemu rejonowi, I-wszemu od początku – „Koszary cz. 1”.

Niech świadomość przyjętego sakramentu chrztu świętego pomaga nam prowadzić życie godne chrześcijanina i wzrastać w świętości.

Myśl

Ten jest dobrym przyjacielem, kto mówi o Tobie dobrze za Twoimi plecami.

113843
Dzisiaj: 33
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 546