• W Wielkim Poście: Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o godz. 1600, z udziałem młodzieży i dorosłych po Mszy św. z godz. 1700. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 1500, bezpośrednio po nich Msza św. Składka po „Gorzkich Żalach” do koszyczka wychodząc z kościoła będzie przeznaczona na dodatki dekoracyjne do Ciemnicy i Grobu Bożego.
  • W czwartek (22.02) – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • Najbliższe wolne terminy Mszy św. w 2024 roku są od drugiej połowy sierpnia.
  • Dziękuję za ofiarę na kościół rodzinom z rejonu V „Od Stachówki”. Dziękuję naszym parafiankom /pięciu paniom/ za posprzątanie świątyni i troskę o czystość - Bóg zapłać. Na kolejne przygotowanie za tydzień do niedzielnej Eucharystii proszę dobrych parafian z rejonu VI „Centrum po stronie Rzeki”.
  • Za tydzień, w 2 drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną niedzielą „Ad Gentes”, będziemy obchodzili dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pragniemy objąć modlitwą misjonarki i misjonarzy z Polski, którzy mimo wielu przeciwności, a niekiedy i ryzyka utraty życia, wytrwale głoszą Chrystusa.

Solenizantom, jubilatom, przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą. Umocnieni słowem Boga i pokarmem eucharystycznym, oraz wsparci Bożym Błogosławieństwem idźmy naprzeciw trudnościom, jakie niesie życie.

Myśl

Ateiści mają znacznie więcej wiary, niż wielu chrześcijan. Wierzą bowiem, że wszystko co istnieje, powstało SAMO... | Petrus

113839
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 542