• Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Niech moc Chrystusa, której doświadczamy w Eucharystii, uzdalnia nas do podejmowania codziennych obowiązków.
  • Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski, ustanowione przez Sejm RP (to już 1058 rocznica Chrztu, który Polska przyjęła 14 kwietnia 966 r. za panowania Mieszka I).
  • Dziś po Mszy św. z 1000 spotkanie rodziców wraz z młodzieżą kl. 7 i 8 przygotowującej się do bierzmowania. 
  • W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy:
  • W piątek (19.04) – z racji III piątku miesiąca Msza św. do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych niedzielnych wypominkach, na zakończenie odmówimy Koronkę w intencji dusz czyśćcowych.
  • Dziękuję naszym paniom z tych domów /wraz z ich dziećmi szkoły podstawowej/ rejonu XII „Dzioł”, za troskę o czystość naszej świątyni oraz ofiarę złożoną na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję także tym paniom oraz służbie kościelnej i chętnym parafiankom po wieczornej piątkowej Mszy św. za pomoc przy rozbieraniu dekoracji wielkopostnych.
  • Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła jak i te które zostały przelane na konto parafii. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Na przyszły tydzień i na kolejną niedzielną Eucharystię prosimy, aby o czystość naszego kościoła zatroszczyli się parafianie z ostatniego XIII rejonu – „Izdebnik pod Brzezina”.
  • Ogłoszenie, o które nas poproszono:
  • Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach zapraszają do udziału w VIII Myślenickich Targach Pracy, które odbędą się w czwartek 18.04.2024r., w g. 900 – 1200, w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych im. Mikołaja Reja przy ul. Żeromskiego 17 w Myślenicach.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest też do nabycia bezpłatny miesięcznik „Dobrych nowin”.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia i Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki naszej Patronki Matki Bożej Różańcowej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania. Szczęść Boże.

 

Myśl

Ateiści mają znacznie więcej wiary, niż wielu chrześcijan. Wierzą bowiem, że wszystko co istnieje, powstało SAMO... | Petrus

113836
Dzisiaj: 26
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 539