• Trwa miesiąc poświęcony Bożemu Sercu - zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św
 • W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy:
 • W poniedziałek (17.06) – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
 • W piątek (21.06) – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 • Piątek jest dniem zakończenia roku szkolnego. Zapraszam dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę świętą o godz. 900, w czasie której będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.
 • Z racji III piątku miesiąca Msza św. do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych niedzielnych wypominkach, na zakończenie odmówimy Koronkę w intencji dusz czyśćcowych.
 • Możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. ranną i wieczorną 30 minut przed nabożeństwem.
 • Ministrantów i lektorów zapraszam na obowiązkową zbiórkę informacyjną w piątek o godz. 1600.
 • Spotkanie/zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w ostatnią niedzielę 30 czerwca o godz. 1700. Serdecznie zapraszam.
 • Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy przez ofiary złożone na tacę, a także systematycznie przesyłają na konto, wspierając naszą parafię. Za wszelką hojność i ofiarność swych serc składam serdeczne „Bóg zapłać!”.
 • Dziękuję za ofiarę na kościół rodzinom, naszym parafiankom z rejonu VI „Centrum po stronie Rzeki” oraz za ich troskę o czystość naszej świątyni. Na przyszły tydzień troskę o kościół powierzamy mieszkańcom rejonu VII – „Początek wsi od drogi bielskiej”.
 • Jest nowy numer popularnonaukowego dwumiesięcznika „Gość HISTORIA KOŚCIOŁA - wakacyjny przewodnik historyczny”, więcej informacji w wyznaczonym miejscu na prasę katolicką.
  Ogłoszenie, o które nas poproszono:
 • Urząd Miejski w Sułkowicach informuje, że w związku z wprowadzeniem nowych ulic w naszej miejscowości za tydzień w niedzielę /23.06.2024 r./ od g. 800 do 1300 w budynku szkolnym będzie można odebrać zawiadomienie o zmianie punktów adresowych budynków. W inne dni od 24 czerwca takie zawiadomienia można odbierać w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach w pok. 116 (I piętro) w godzinach pracy urzędu.

Niech Boże błogosławieństwo umocni nas na drodze przemiany naszych serc i dawania świadectwa życia Ewangelią.

 

 

Myśl

Przychodzimy na ten świat bez niczego. Umieramy nie zabierając niczego. A w międzyczasie kłócimy się o wszystko.

113840
Dzisiaj: 30
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 543