• Dziś rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Adorację przeżyjmy modląc się wspólnie: rozpoczęcie o 14:00, o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po niej osobista modlitwa w ciszy do godz. 15:45. Kolejne niedziele z Jezusem Chrystusem podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu 20 i 27 lutego. Serdecznie zapraszam.

• W poniedziałek (14.02) – święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

• W piątek (18.02) – z racji III piątku miesiąca Msza święta do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych niedzielnych wypominkach, na zakończenie odmówimy Koronkę w intencji dusz czyśćcowych.

• Zmieniła się strona internetowa naszej parafii z wcześniejszego odnośnika www.biertowice.diecezja.pl na nową: www.biertowice.katolicki.eu - Przy wcześniejszym „starym” linku wpisując go, automatycznie przechodzi się na nowy. Pojawiło się także nowe logo i wieli innych zaktualizowanych informacji dla naszych oczu i „Ducha” z parafii, diecezji i Kościoła w Polsce.

• Dziękuję paniom z rejonu II „Za Rzeka I”: za wczorajsze posprzątanie świątyni, były to panie: Joanna Flaga, Zofia Moskała, Teresa Profic, Małgorzata Flaga, Zofia Starzec, Krystyna Profic i Urszula Starzec. Serdeczne GŁOŚNE podziękowanie za żmudne usunięcie dużej ilości zachlapanego wosku z 2 lutego „Matki Bożej Gromnicznej” i wyczyszczenie ławek oraz posadzki. Bóg zapłać. Dziękuję także innym pozostałym osobom z tego rejonu za złożoną ofiarę na potrzeby naszej wspólnoty. Na przyszły tydzień proszę kolejnych życzliwych parafian z rejonu III „Za Rzeka II”.

• Wychodząc z kościoła na stoliku można sobie zabrać okolicznościową kartkę/obrazek związany z peregrynacją ikony i Modlitwą do Świętej Rodziny. Jest również na karteczce link do naszej nowej parafialnej strony internetowej. Na stoliku bardzo proszę - nie zostawiać żadnych ofiar i pieniędzy.

• Wczoraj z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. +Adelajda Głowacz. Pomódlmy się za nią i za zmarłych z naszych rodzin: Dobry Jezu…

Myśl

Pan szepta do nas każdego dnia i po kawałku wskazuje drogę. Do każdego jej etapu musimy dojrzeć.

113838
Dzisiaj: 28
Wczoraj: 19
Ten miesiąc: 541